Kibic_1906 napisał(a):

|
kaczyss : byłem 30 min temu odebrać bilety zamówione na fanclub i na E dostałem bo Pan mówił że W OGÓLE nie było dla FC na D!!
|
Widziałeś listę wszystkich FC jak odbierałeś swoje bilety? tylko kilka zostało przeniesionych na E...