Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 08.05.2009, 20:13
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
kaczyss : byłem 30 min temu odebrać bilety zamówione na fanclub i na E dostałem bo Pan mówił że W OGÓLE nie było dla FC na D!!
Widziałeś listę wszystkich FC jak odbierałeś swoje bilety? tylko kilka zostało przeniesionych na E...
Odpowiedz cytując