Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - LEGIA Warszawa, niedziela 10.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
316
08.05.2009, 19:21
Moze ten piach co go graja to jest taka kombinacja. Kazdemu zamydla oczy i wygrywaja w rezultacie
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1