|
Wisła - Legia
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Ćwielong, Jirsak
Wynik: 2:1
Bramki: Paweł Brożek, Zieńczuk
Ostatnio edytowane przez gregor07 : 10.05.2009 o godz. 14:11.
|