Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7788
Stary 08.05.2009, 17:40
Slayer666 napisał(a):Wyświetl post
Co zrobić z tą wiślacką operą, żeby tam były te wszystkie bajery? Ściągnąłem ten plik ze stronki Opery, zainstalowałem, a tu nic się nie zmieniło, prócz napisu na górnym pasku "Przegladarka Wisly Krakow"...
mam to samo. Poratuj ktos
Odpowiedz cytując