Wyświetl pojedynczy post
Norek
TWSD FOTO
 
 
Od: 06.2003
Skąd: ja to znam?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 08.05.2009, 16:50
famul napisał(a):Wyświetl post
BTW czy ktoś wie gdzie w Krakowie można wyczyścić lustro !
Chyba o matryce Ci chodzi?

http://www.fotoserwis.krakow.pl/ - ten serwis ponoć najlepszy. Nie wiem, bo nie korzystałem.
http://www.foto-spec.com.pl/ - z tym miałem dużo przygód, ale generalnie jestem zadowolony. Dbają o klienta i solidnie wykonują robote.
©
Odpowiedz cytując