Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
2360
08.05.2009, 16:27
Podobno Aris Saloniki dogadał się ze Smolarkiem w sprawie kontraktu. A podejrzewam że taki Aris (który ma w składzie Włodara
) wcale nie jest jakimś potentatem finansowym.
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS