Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.05.2009, 16:19
ja powiem tak na początku mojej przygody siedziałem godzinami na forum i nikona i canona czytając opisy poszczególnych modeli. Wybrałem nikona D80 był w przystępnej cenie szczerze odradzał bym d40 bo to jest już lekki zabytek jeśli chodzi o lustra. D60 ulepszone d40 z tych 3 modeli które podałeś najlepszym jest D80 jest to pół profesjonalna lustrzanka małoobrazkowa z matrycą DX , używam go rok i szczerze powiem wciąż nie umiem wykorzystać jego możliwości wciąż się uczę czegoś nowego hm co do canona też zastanawiałem się nad tymi modelami ale wybrałem nikona pstrykałem trochę fotek canonem i niestety mnie bardziej podobały się kolory od nikona. Polecam lekturkę http://www.fotopolis.pl na tej stronie znajdziesz wszystkie testy tych aparatów można się tam dużo dowiedzieć i wywnioskować . Jeśli szukasz dobrego sklepu foto w Kraku to na Sławkowskiej 5 (chyba taki nr) jest foto panorama bardzo dobry sklep z profesjonalna obsługą.


BTW czy ktoś wie gdzie w Krakowie można wyczyścić lustro !

Norek napisał(a):Wyświetl post
Chyba o matryce Ci chodzi?

http://www.fotoserwis.krakow.pl/ - ten serwis ponoć najlepszy. Nie wiem, bo nie korzystałem.
http://www.foto-spec.com.pl/ - z tym miałem dużo przygód, ale generalnie jestem zadowolony. Dbają o klienta i solidnie wykonują robote.
Tak Norku, lekkie przejęzyczenie
niestety D80 nie posiada czyszczenia matrycy a w wizjerze widać paprochy próbowałem gruszka ale nic nie daje więc sam się tym bawić nie będę bo nie mam zamiaru nic popsuć bo wiem że to delikatne elementy,
dzięki , niestety na forum nikona nie znalazłem szczegółowych info gdzie można coś takiego zrobić a że przybywam do Krk to wezmę aparat przy okazji to się go wyczyści
Ostatnio edytowane przez famul : 08.05.2009 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując