Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Jelon
Banita
Od: 03.2007
Skąd: Bronowice-SKWK!
Offline
#
1039
08.05.2009, 16:17
wiesz co Siwuś nie podejrzewałem cie że będziesz ściągał ;D ! wstydź się wszystko powiem dyrektorce !hahha ;D
Jelon
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Jelon!
Znajdź inne posty napisane przez Jelon