Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 08.05.2009, 16:04
famul napisał(a):Wyświetl post
hm Mic ale chcesz lustro ? bo jak lustro no to po za nikonem jest np Canon EOS 450D
Lustro na aparatach gowno sie znam (jak narazie) ale czym roznia sie poszczegolne modele ? np Nikon d40 od d60 czy d80 ? Albo wlasnie od tego Canona 450d lub 400d ? Ktora bedzie najlepsza dla poczatkujacego, ale zarazem zeby wystarczyla jak sie doucze, tak zeby nie trzeba bylo kupowac nowego za rok ?
Odpowiedz cytując