Temat
:
Jaki sprzęt do fotografowania
Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.
Offline
#
34
08.05.2009, 15:54
hm Mic ale chcesz lustro ? bo jak lustro no to po za nikonem jest np Canon EOS 450D
famul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do famul
Znajdź inne posty napisane przez famul