Mareq napisał(a):

A co do pakietow , to mozesz napisac na czym one polegaja ? Bo ja np. sie nie orientuje w szczegolach dystrybucji uslug telekomunikacyjnych , wiec nie wiem na czym polega podzial na pakiety itp.
I jakies przyklady jak moga one wplynac na cenzure internetow i czy teraz wladze krajow czlonkowskich nie moga wprowadzic tego prawa , ktore rzekomo wplywa na ocenzurowanie internetu ?
Natomiast wiem o tym , ze te dwie kwestie to ulamek tego co zawieraja te nowe prawo telekomunikacyjne .
|
A podobno to ja mam znikome pojęcie.
Ten ułamek dawał prawo blokowania dostępu do konkretnych witryn dostawcom. Mogło to posłużyć do cenzury ( blokowanie "nieprawomyślnych" witryn, jak w Chinach ), a od strony technicznej jest jak najbardziej wykonalne nawet teraz.