Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3421
Stary 08.05.2009, 14:33
Mareq napisał(a):Wyświetl post
A co do pakietow , to mozesz napisac na czym one polegaja ? Bo ja np. sie nie orientuje w szczegolach dystrybucji uslug telekomunikacyjnych , wiec nie wiem na czym polega podzial na pakiety itp.
I jakies przyklady jak moga one wplynac na cenzure internetow i czy teraz wladze krajow czlonkowskich nie moga wprowadzic tego prawa , ktore rzekomo wplywa na ocenzurowanie internetu ?

Natomiast wiem o tym , ze te dwie kwestie to ulamek tego co zawieraja te nowe prawo telekomunikacyjne .

A podobno to ja mam znikome pojęcie.

Ten ułamek dawał prawo blokowania dostępu do konkretnych witryn dostawcom. Mogło to posłużyć do cenzury ( blokowanie "nieprawomyślnych" witryn, jak w Chinach ), a od strony technicznej jest jak najbardziej wykonalne nawet teraz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!