Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3419
Stary 08.05.2009, 13:59
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Tutaj wychodzi na wierzch krytyka z punktu niewiedzy.
Oczywiście , że wróci mniej wiecej na takiej samej zasadzie jak wraca ustawa do Sejmu po pracach w Senacie
PE wprowadził poprawki a nie odrzucił akt . Teraz trafi on znowu do Rady , jezeli Rada sie zgodzi na poprawki , to wejdzie w zycie a jezeli sie nie zgodzi , to bedzie koncyliacja miedzy Rada a Parlamentem w celu osiagniecia kompromisowego stanowiska .
Akt jest ciagle w toku prac legislacyjnych .

Natomiast ciekawi mnie dlaczego sadzisz , ze sam pomysł jest mocno poroniony ?
Tylko najlepiej bez linków i cytatów(chyba ze art z dyrektyw)
Bo wydaje mi sie , ze zawartosc tego pakietu znasz dosyc pobieznie.
Poroniony jest sam pomysł pakietów - vide cenzura internetu.
Poroniony jest pomysł odłączania internetu bez wyroku sądowego, lobbowany przez koncerny fonograficzne.
Wystarczy?

A bełkotem takim jak powyższy nikogo tutaj nie zwiedziesz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!