Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
3419
08.05.2009, 13:59
Mareq
napisał(a):
Tutaj wychodzi na wierzch krytyka z punktu niewiedzy.
Oczywiście , że wróci mniej wiecej na takiej samej zasadzie jak wraca ustawa do Sejmu po pracach w Senacie
PE wprowadził poprawki a nie odrzucił akt . Teraz trafi on znowu do Rady , jezeli Rada sie zgodzi na poprawki , to wejdzie w zycie a jezeli sie nie zgodzi , to bedzie koncyliacja miedzy Rada a Parlamentem w celu osiagniecia kompromisowego stanowiska .
Akt jest ciagle w toku prac legislacyjnych .
Natomiast ciekawi mnie dlaczego sadzisz , ze sam pomysł jest mocno poroniony
?
Tylko najlepiej bez linków i cytatów(chyba ze art z dyrektyw)
Bo wydaje mi sie , ze zawartosc tego pakietu znasz dosyc pobieznie.
Poroniony jest sam pomysł pakietów - vide cenzura internetu.
Poroniony jest pomysł odłączania internetu bez wyroku sądowego, lobbowany przez koncerny fonograficzne.
Wystarczy?
A bełkotem takim jak powyższy nikogo tutaj nie zwiedziesz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy