Rio na pewno dobrze, Meksyk nie bardzo:
http://www.cnn.com/WORLD/9712/19/mex...exico.city.jpg
Ja dałem Brazylijskie Rio i Bombaj w Indiach
Aro1234 napisał(a):

|
i ile wam wyszła amplituda bo widze, że rożnie ludzie pisali - ja dałem 20st.
|
Mnie wyszło 19,5, po zaokrągleniu też 20 !