Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 08.05.2009, 11:21
Geografia podstawowa w miarę łatwa. Dużo czasu poświęciłem na wyszukiwaniu tych punktów na mapce. Pisania też było sporo także wiele osób wychodziło równo z końcem czasu !
Nie jest źle...
Odpowiedz cytując