|
Słyszałem dziś w korku w samochodzie obok taki kawałek na pewno coś hiphopowego. W refrenie było coś w deseń "jestem taki zajebi..sty" powtarzane kilka razy. Czy coś w tym stylu. Mogło to być też coś podobnego. Szukam tego i nie mogę znaleźć. Jakby ktoś tytułem i wykonawcą wspomógł o mp3 już nie mówiąc to wielka dziękówa. pzdr.
|