Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1019
Stary 08.05.2009, 11:05
geografia dziwna...mówie o podstawie mam mieszane uczucia,jedno wiem,geografia poszła mi najgorzej ze wszystkich egzaminów Ktoś wyżej napisał,że każdy zdaje ustny polski,dziś właśnie koleżanka mojego kumpla oblała,dostała 5 pkt.Naszczescie ja mam to za sobą [18 ] teraz jeszcze w poniedziałek ustny angielski i koniec..
Odpowiedz cytując