geografia dziwna...mówie o podstawie mam mieszane uczucia,jedno wiem,geografia poszła mi najgorzej ze wszystkich egzaminów

Ktoś wyżej napisał,że każdy zdaje ustny polski,dziś właśnie koleżanka mojego kumpla oblała,dostała 5 pkt.Naszczescie ja mam to za sobą [18

] teraz jeszcze w poniedziałek ustny angielski i koniec..