Podstawowa, gdyby nie kumate towarzystwo dookoła bym na bank nie zdał...

Za to pani w komisji z innej szkoły jakże bardzo sympatyczna tylko oczka puszczała na nieczyste zagranie

Dobrze było chodzić do szkoły gimnazjalnej (gimnazjum+LO) z którą się teraz wymienia się moje Liceum
