Wyświetl pojedynczy post
$iWu$
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1017
Stary 08.05.2009, 10:59
Podstawowa, gdyby nie kumate towarzystwo dookoła bym na bank nie zdał... Za to pani w komisji z innej szkoły jakże bardzo sympatyczna tylko oczka puszczała na nieczyste zagranie
Dobrze było chodzić do szkoły gimnazjalnej (gimnazjum+LO) z którą się teraz wymienia się moje Liceum
Ostatnio edytowane przez $iWu$ : 08.05.2009 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując