Cytat:
|
a nie ma pewności, czy po wyborach do niego nie wrócą. Powtarzanie głosowań do skutku to przecież w UE nic nowego...
|
Tutaj wychodzi na wierzch krytyka z punktu niewiedzy.
Oczywiście , że wróci mniej wiecej na takiej samej zasadzie jak wraca ustawa do Sejmu po pracach w Senacie
PE wprowadził poprawki a nie odrzucił akt . Teraz trafi on znowu do Rady , jezeli Rada sie zgodzi na poprawki , to wejdzie w zycie a jezeli sie nie zgodzi , to bedzie koncyliacja miedzy Rada a Parlamentem w celu osiagniecia kompromisowego stanowiska .
Akt jest ciagle w toku prac legislacyjnych .
Natomiast ciekawi mnie dlaczego sadzisz , ze sam pomysł jest mocno poroniony

?
Tylko najlepiej bez linków i cytatów(chyba ze art z dyrektyw)
Bo wydaje mi sie , ze zawartosc tego pakietu znasz dosyc pobieznie.