Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.
Offline
#
1759
08.05.2009, 08:10
QBAS
napisał(a):
Przypomina mi to sytuację sprzed kilku lat medyk.
Graliśmy jakiś wyjazdowy mecz. Nie pamiętam dokładnie z kim, ale kilka godzin jazdy. Oglądałem go w TV, skończył się gdzieś koło godziny 20. Poszedłem do miasta, trafiłem koło 1 w nocy do Cienia. Podchodzę do baru, a tam w najlepsze Majdan, Gorawski i Szymek się bawią
Rano czytam w gazetach:
"Piłkarze Białej Gwiazdy po ciężkim wyjazdowym meczu wrócili do Krakowa o północy i udali się zmęczeni do domów..."
Piłkarz też człowiek i napić się jak każdy czasem musi. Ale rzeczywiście nie wiem czy kilka dni przed jednym z najważniejszych meczy w sezonie... Pomijam, że robi to gość, który w zawodową piłkę "bawić się" dopiero zaczyna. To co on zrobi jak do repry dostanie powołanie
Ja po meczu z Górnikiem na Szewskiej między godziną 00 a 1 widziałem Pepe, Ilie, Jirsaka i kogoś jeszcze sam nie pamiętam kogo
KoPer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoPer
Odwiedź stronę domową użytkownika KoPer!
Znajdź inne posty napisane przez KoPer