Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
581
07.05.2009, 21:16
Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-1
Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Cantoro
Bramki: Paweł Brożek, Małecki
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak