Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#581
Stary 07.05.2009, 21:16
Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-1
Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Cantoro
Bramki: Paweł Brożek, Małecki