Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
namiotnik
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
580
07.05.2009, 21:04
Wisła 2:0 Legia
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małeck, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Łobodziński
Bramki: Paweł Brożek x2
namiotnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do namiotnik
Znajdź inne posty napisane przez namiotnik