Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
579
07.05.2009, 20:58
Wisła Kraków- Legia Warszawa 3-0
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Jirsak
Bramki: Paweł Brożek,Boguski,Małecki
wislakdaniel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislakdaniel
Znajdź inne posty napisane przez wislakdaniel