Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 07.05.2009, 20:58
Wisła Kraków- Legia Warszawa 3-0

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski

Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Jirsak

Bramki: Paweł Brożek,Boguski,Małecki