Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 07.05.2009, 19:40
Wisła Kraków - Legia Warszawa 3:1

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Jirsak
Strzelcy: Paweł Brożek, Sobolewski, Boguski
Wisła Pany