Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
578
07.05.2009, 19:40
Wisła Kraków - Legia Warszawa 3:1
Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Jirsak
Strzelcy: Paweł Brożek, Sobolewski, Boguski
Wisła Pany
wislabielany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislabielany
Znajdź inne posty napisane przez wislabielany