Sebo_TS napisał(a):

|
śmieszny chłopcze jesteś, może dla Ciebie jest łatwe jak sobie grasz w Football Menagera to wszystko wydaje się być łatwe. Odejdź od komputera i wyjdź z wirtualnej rzeczywistości...
|
Owned -.-
Kurde, nie wiedziałem, że ironia jest tak skomplikowaną rzeczą. Jeszcze raz: to była ironia.