Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2341
Stary 07.05.2009, 18:04
Sebo_TS napisał(a):Wyświetl post
śmieszny chłopcze jesteś, może dla Ciebie jest łatwe jak sobie grasz w Football Menagera to wszystko wydaje się być łatwe. Odejdź od komputera i wyjdź z wirtualnej rzeczywistości...


Owned -.-
Kurde, nie wiedziałem, że ironia jest tak skomplikowaną rzeczą. Jeszcze raz: to była ironia.


Odpowiedz cytując