Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#574
Stary 07.05.2009, 17:15
Wisła Kraków- Legia Warszawa 2-1

Skład:
Pawełek- Singlar, Głowacki, Marcelo, Brożek Piotr- Małecki, Sobolewski, Diaz, Ćwielong- Boguski, Brożek Paweł.

Strzelcy: Brożek Paweł , Ćwielong

Zmiany: Zieńczuk, Cantoro, Łobodziński.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."