Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
francesc92
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
1421
07.05.2009, 16:45
Ja też dzis usłyszałem to samo, niby ze w zwiazku z przyjazdem kibicow Lechii czy cos w tym stylu zamiast na D fc dostal bilety na E... To na pewno jakas sciema, w kazdym razie biletu na D nie mam :(((
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
francesc92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do francesc92
Znajdź inne posty napisane przez francesc92