Skipper napisał(a):

|
Z tego co się zdążyłem zorientowac, to musisz miec komfortowy+ (poszukaj sobie w necie na ten temat).
|
No patrze na oferty pakietow i tam jest tylko Komfortowy +
Wic jest jakas roznica medzy Komfortowym a Komfortowm+

?
Bo juz sie gubie