Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7764
Stary 07.05.2009, 13:45
Skipper napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się zdążyłem zorientowac, to musisz miec komfortowy+ (poszukaj sobie w necie na ten temat).



No patrze na oferty pakietow i tam jest tylko Komfortowy +

Wic jest jakas roznica medzy Komfortowym a Komfortowm+?


Bo juz sie gubie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując