Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
1411
07.05.2009, 13:37
Kupiłem na allegro bilet na mecz i jest on wypisany na inną osobę inie ma pobranej opłaty manipulacyyjnej. Czy jesli nie mam karty kibica to bez problemu wejde na mecz?
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93