Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1411
Stary 07.05.2009, 13:37
Kupiłem na allegro bilet na mecz i jest on wypisany na inną osobę inie ma pobranej opłaty manipulacyyjnej. Czy jesli nie mam karty kibica to bez problemu wejde na mecz?
Odpowiedz cytując