Wyświetl pojedynczy post
anika
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#986
Stary 07.05.2009, 13:17
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
pisal tu ktos niemca rozszerzonego?

tak...
jestem trochę zawiedziona, bo o ile pierwsza część całkiem znośnie, to moim zdaniem druga była trudniejsza niż wszystkie, które robiliśmy na niemieckim.
trzecie HV dość trudne
i ostatnie ćwiczenie gramatyczne też niespecjalnie.

w ogóle napisałam opowiadanie, bo czym je skreśliłam i napisałam od nowa i już na temat.

jak poszło?
Odpowiedz cytując