Coolpick napisał(a):

|
pisal tu ktos niemca rozszerzonego?
|
tak...
jestem trochę zawiedziona, bo o ile pierwsza część całkiem znośnie, to moim zdaniem druga była trudniejsza niż wszystkie, które robiliśmy na niemieckim.
trzecie HV dość trudne
i ostatnie ćwiczenie gramatyczne też niespecjalnie.
w ogóle napisałam opowiadanie, bo czym je skreśliłam i napisałam od nowa i już na temat.
jak poszło?