zim zum napisał(a):

|
do promocji klubu wybiera się osoby medialne, a nie skończoną łajzę i gościa, który minuty w ekstraklasie nie zagrał. takie jest moje zdanie
|
To zachowaj je dla siebie. Poza tym, "łajza" jest okresleniem obrazliwym, obrazajacym gracza naszego klubu