Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1726
Stary 07.05.2009, 10:30
zim zum napisał(a):Wyświetl post
do promocji klubu wybiera się osoby medialne, a nie skończoną łajzę i gościa, który minuty w ekstraklasie nie zagrał. takie jest moje zdanie
To zachowaj je dla siebie. Poza tym, "łajza" jest okresleniem obrazliwym, obrazajacym gracza naszego klubu
Odpowiedz cytując