|
Banasik napinaczu chyba za mocno się zjarales wieśniaku, hamuj bajere. Z jednej strony karny dla chelsea z drugiej nie było kartki czerwonej dla Abidala. Gdyby ten dwumecz był w innej kolejności to nie byłoby tego całego pieprzenia, bo sędzia okradł Barcelone w pierwszym meczu. A to że masz większy szacunek do parchow niż do Barcy to wybacz, ale zachowaj dla siebie. Bez odbioru biedactwo
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...
ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|