Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2281
Stary 06.05.2009, 11:53
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
"Obtułowicz podkreśla, że na razie najważniejsze jest postawienie konstrukcji trybuny. Później przyjdzie czas na zagospodarowanie wnętrz pod nią. - O to nie ma się co martwić. Coś zaproponujemy - przekonuje."

Ten gość mnie przeraża - "Coś zaproponujemy"!
Ale co? Kauflanda, callcenter, warsztat obróbki skrawaniem czy może coś jeszcze lepszego?

Klient najmujacy bedzie decydowal o wykonczeniu wnetrza np przy sugestji Wisly albo i nie, a jezeli to Wisla zdecyduje sie na prowadzenie wlasnych resteuracji, barow czy stojska z znaczkami pocztowymi to wtedy zaproponuje rozwiazanie-raczej o to temu Panu chodzilo
,
Odpowiedz cytując