cassius31krakow napisał(a):

"Obtułowicz podkreśla, że na razie najważniejsze jest postawienie konstrukcji trybuny. Później przyjdzie czas na zagospodarowanie wnętrz pod nią. - O to nie ma się co martwić. Coś zaproponujemy - przekonuje."
Ten gość mnie przeraża - "Coś zaproponujemy"!
Ale co? Kauflanda, callcenter, warsztat obróbki skrawaniem czy może coś jeszcze lepszego?
|
Klient najmujacy bedzie decydowal o wykonczeniu wnetrza np przy sugestji Wisly albo i nie, a jezeli to Wisla zdecyduje sie na prowadzenie wlasnych resteuracji, barow czy stojska z znaczkami pocztowymi to wtedy zaproponuje rozwiazanie-raczej o to temu Panu chodzilo