Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
570
06.05.2009, 10:14
Wisła-Legia 1:0
Skład: Pawełek - Singlar, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Bramka: Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Łobodziński, Cantoro
arti