Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
568
06.05.2009, 09:34
Wisła 2:0 Legia
Skład: Pawełek - Singlar, Marcelo, Głowacki, Pi. Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Boguski, Pa. Brożek
Bramki: Pa. Brożek, Ćwielong
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Beto
Waldus88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldus88
Znajdź inne posty napisane przez Waldus88