Zaciskanie pięści na widok Ronaldo ? No coś wartego odnotowania, naprawdę.
IMO Ronaldo jest świetnym piłkarzem, że lubi się pobawić z piłką to jego sprawa, ważne, że potrafi przechylić szalę zwycięstwa na tę właściwą stronę. Wolny w jego wykonaniu ładny, kontratak koncertowy.
Oczywiście byłem za Manchesterem, a w finale jak sympatyk ManU chciałbym zobaczyć Chelsea, a jako fan pięknej piłki Barcelonę.
