Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
skydancer
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: z nieba
Offline
#
1178
05.05.2009, 22:10
Czy Wisła - Legia będzie w publicznej telewizji? TVP ma podobno prawa do 4 meczów w sezonie...
skydancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skydancer
Znajdź inne posty napisane przez skydancer