Cytat:
|
Porównywać Baszcza z Dawidowskim...bezcenne. I genialne . Brawo.
|
Ludzie ja nie porównuje Baszcza jako osobe z Dawidem, bo mam takie samo zdanie jak wy, tak jak ktoś wspomniał dla mnie Dawid nie jest godzien noszenia brudnych skarpetek w Wisły. Poprzez jego zachowanie wobec kibiców, braku szacunku dla nich oraz inne sytuacje przedewszystkim pozaboiskowe ..
Ale porównywanie sytuacji obu panów kontuzja, brak gry, płaca jest adekwatna i do tego mam prawo porównywać.
bar80- z tego co wiem to ZUS płaci wtedy, gdy zawodnik nie wykonywał zawodu przez pol roku czy rok, a takto Wisła będzie płacić, więc nie będzie tak różowo.
Zresztą nie dziwie się, czemu Polska to kraj oszustów i wyłudzaczy skoro niektórzy mają takie podejście, żeby tylko jakiś wałek zrobić.