|
nero: Kupujesz router, moze byc najtanszy, polecam D-Linka DI-524, podpinasz kabel ktory idzie z "czarnej skrzynki" (modem kablowy) do routera, mozesz podpiac drugim pod kompa stacjonarnego. W sumie tyle, pozniej tylko banalna konfiguracja routera (haslo itd)
Ostatnio edytowane przez mic : 05.05.2009 o godz. 21:00.
|