Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 05.05.2009, 20:18
Zrobiłem sobie dwa teściki, nie całe, bez zadań ze statystykami i wypracowań.

31/100 i 39/100.

Zostały mi jeszcze 4 testy. Jak myślicie, można uznać że zdam maturkę?

Odpowiedz cytując