Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1715
Stary 05.05.2009, 18:42
Bronex napisał(a):
Chcecie zapewnić ciepłą posadkę Baszczyńskiemu na najbliższe parę lat (i też nie wiemy czy nie powtórzy się scenariusz Dawidowskiego - podpiszą z Baszczem kontrakt, Baszczu się wyleczy za jakiś rok zagra dwa spotkania ,kontuzja się odnowi a jaśnie oświeceni kibice na Reymonta jak przyjdzie kryzys będą abarot napieprzać na zarząd ,że utrzymuje darmozjadów a na młodych perspektywicznych pieniędzy nie ma)
Kontraktu na najblizszych pare, nikt teraz raczej Baszczynskiemu nie da do podpisania.
Co innego zaproponowac mu polroczna umowe na racjonalnych warunkach finansowych.
Co o tym sadzisz ? W tym czasie moznaby sprobowac ocenic, czy operacja przebiegla pomyslnie i czy zawodnik wraca do zdrowia bez wiekszych komplikacji i jesli zdazylby rozegrac jakies zawody, moznaby pokusic o ocene jego formy i ewentualnej dalszej przydatnosci.

Nieprzypadkowo poprzednim razem podalem przyklad Mynara. Ten zawodnik przed kilkoma laty takze nabawil sie powaznej kontuzji i doszlo do tego, ze Groclin zdecydowal sie nawet skierowac do PZPNu sprawe o rozwiaznie jego kontraktu. Sprawy potoczyly sie jednak tak, ze przez kilka kolejnych lat, kolejni trenerzy ustalanie skladu rozpoczynali wlasnie od niego.
Nie chce przez to powiedziec, ze Baszcza czeka identyczna przyszlosc i jeszcze wiele lat gry w barwach Wisly, ale czy mozna jednoznacznie wykluczyc, ze ktos z taki jak Baszcz, juz definitywnie nie przydalby sie Wisle chocby na jeden rok po dojsciu do siebie ?
Odpowiedz cytując