|
No właśnie nie, bo to nie jest to samo, co tamto 1/1. A różni się to spójnikiem "lub". Na necie jest tak, że jak stawiasz na 1/1, tzn, że gospodarz wygra pierwszą połowę i całe spotkanie (w tym naziemnym masz "lub", które celowo napisałem wielkimi literami). Z resztą popatrz na kursy- są za niskie, żeby to było to samo.
|