|
Porównywać Baszcza z Dawidowskim...bezcenne. I genialne . Brawo.
Nie wiemy czy M. Baszczyński podpisał kontrakt z jakimś innym klubem . Pewnie sam to niedługo wyjawi i dyskusja stanie się bezprzedmiotowa.
Jeśli NIE podpisał to ludzką przyzwoitością i ukłonem wobec zasłużonego Wiślaka byłby półtoraroczny kontrakt na starych zasadach.
|