Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1711
Stary 05.05.2009, 17:58
Porównywać Baszcza z Dawidowskim...bezcenne. I genialne . Brawo.

Nie wiemy czy M. Baszczyński podpisał kontrakt z jakimś innym klubem . Pewnie sam to niedługo wyjawi i dyskusja stanie się bezprzedmiotowa.
Jeśli NIE podpisał to ludzką przyzwoitością i ukłonem wobec zasłużonego Wiślaka byłby półtoraroczny kontrakt na starych zasadach.
Odpowiedz cytując