Wyświetl pojedynczy post
arszawin.do.wisly
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 05.05.2009, 17:40
ktos wie czy Fabianski zagra dzisiaj?

ps postawilem w bet at home, ktos wie cczy zaklady z terytorium UK, w Funtach tez biora udzial w losowaniu biletow na mecz Wisła - Legia?
Odpowiedz cytując