Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
arszawin.do.wisly
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
395
05.05.2009, 17:40
ktos wie czy Fabianski zagra dzisiaj?
ps postawilem w bet at home, ktos wie cczy zaklady z terytorium UK, w Funtach tez biora udzial w losowaniu biletow na mecz Wisła - Legia?
arszawin.do.wisly
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez arszawin.do.wisly