7 kotów napisał(a):

Polonia jedyne szanse na Puchary ma przez PP. Po co komplikowac sobie i Poznaniakom sytuacje, jak mozna milo, bezstresowo i uczciwie. Po polsku : )
|
Oj to jest bardzo prawdopodobne - szczególnie że to transakcja bezgotówkowa więc nie ma ryzyka że jakiś CBŚ czy CBA wyleti z za krzaka
