Wyświetl pojedynczy post
MessiWisła4ever_tsw
Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2315
Stary 05.05.2009, 16:37
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ic/profil.html

no one napisał(a):Wyświetl post
jednak chyba wszyscy wolelibyśmy zawodnika bramkostrzelnego a nie pilkarsko lepszego w tych zremisowanych meczach Wisła była tez pilkarsko lepsza jednak punktów za ocenę artystyczną nam nikt nie dołozył

Zgadzam sie w 100%%
ale mysle ze czy Nowak czy Lewandowski wszystko jedeno
i ciezko okreslic ktory lepszy
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2009 o godz. 20:56.

"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej".
Odpowiedz cytując