Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
MessiWisła4ever_tsw
Member
Od: 02.2009
Offline
#
2315
05.05.2009, 16:37
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ic/profil.html
no one
napisał(a):
jednak chyba wszyscy wolelibyśmy zawodnika bramkostrzelnego a nie pilkarsko lepszego
w tych zremisowanych meczach Wisła była tez pilkarsko lepsza jednak punktów za ocenę artystyczną nam nikt nie dołozył
Zgadzam sie w 100%%
ale mysle ze czy Nowak czy Lewandowski wszystko jedeno
i ciezko okreslic ktory lepszy
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2009 o godz. 20:56.
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej".
MessiWisła4ever_tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MessiWisła4ever_tsw
Znajdź inne posty napisane przez MessiWisła4ever_tsw