Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 05.05.2009, 14:26
Koyoot? W tej chwili to może do dziesiątki najlepszych się łapie ten Glik. Aczkolwiek można by o nim pomyśłec pod kątem jego gry u nas. Zważ jednak, że ciagle mamy w rękawie Kowalskiego
Odpowiedz cytując