Wyświetl pojedynczy post
bula1010
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2626
Stary 05.05.2009, 14:24
bula1010 napisał(a):Wyświetl post
ja dziś byłem w fortunie i wykombinowałem coś takiego:
Aston Villa-Hull 1
Sparta-Ostrawa 1

Arsenal-Manch.Utd 02
Chelsea-Barcelona 2
Hamburg-Werder B. [obie druzyny strz.gola] Tak
kurs całkowity:13,27
stawka:10zł
wygrana:119.45 zł
liczę na to
narazie wchodzi
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
Odpowiedz cytując