bula1010 napisał(a): 
ja dziś byłem w fortunie i wykombinowałem coś takiego:
Aston Villa-Hull 1
Sparta-Ostrawa 1
Arsenal-Manch.Utd 02
Chelsea-Barcelona 2
Hamburg-Werder B. [obie druzyny strz.gola] Tak
kurs całkowity:13,27
stawka:10zł
wygrana:119.45 zł
liczę na to
|
narazie wchodzi 
NA REYMONTA WYCHOWANI BIAŁĄ GWIAZDĄ OPĘTANI
|