Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
873
05.05.2009, 14:21
32/35 z ang ,w sumie tak jak liczyłem ,jednak gorzej niż na próbnej bo tam 35/35 ,więc tak średnio ,ale może nadrobię trochę w liście i notatce ...
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,...ielskiego.html
odpowiedzi
Powód: pojebało mi sie
Ostatnio edytowane przez South : 05.05.2009 o godz. 14:43.
South
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do South
Znajdź inne posty napisane przez South