Wyświetl pojedynczy post
Hormon132
Senior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Tylicz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#564
Stary 05.05.2009, 14:16
Wisła - Legia 4:2

Pawełek-Singlar,Marcelo,Głowacki,Piotr Brożek-Małecki,Jirsak,Sobolewski,Zieńczuk-Boguski,Paweł Brożek

Bramki: Sobolewski,Paweł Brożek, Boguski, Marcelo

Zmiany: Ćwielong,Łobodziński,Cantoro