|
a ja bym nic nie pisał na tych trybunach...jest Biała Gwiazda, i to Ona powinna zwracać na siebie uwagę...dla mnie taki wygląd trybun byłby najbardziej estetyczny...dodatkowo wskazywałby, gdzie jest "serce" naszego stadionu...ale to tylko moje zdanie.
|