Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2254
Stary 05.05.2009, 14:10
a ja bym nic nie pisał na tych trybunach...jest Biała Gwiazda, i to Ona powinna zwracać na siebie uwagę...dla mnie taki wygląd trybun byłby najbardziej estetyczny...dodatkowo wskazywałby, gdzie jest "serce" naszego stadionu...ale to tylko moje zdanie.
Odpowiedz cytując